amber-mania.pl

Moda, Uroda, Zdrowy styl życia

Moda

Jak podkreślić brwi szybko i łatwo?

Przedstawicielki płci pięknej doskonale zdają sobie sprawę, że piękne brwi są podstawą świetnie prezentującego się makijażu. Z kolei źle podkreślone mogą przyczynić się do zepsucia nawet doskonałej stylizacji. Jak podkreślić brwi?

Jak wyregulować brwi?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że kluczem do sukcesu będzie właściwa regulacja brwi. Najbardziej istotne znaczenie będzie miała ich odpowiednia długość i grubość. Panie, które mają obawy przed zmodyfikowaniem ich kształtu powinny skorzystać z pomocy profesjonalnej kosmetyczki. Godny uwagi jest fakt, że ceny tego rodzaju zabiegów będą wahały się od 10 do 20 złotych. Panie, które jednak chciałyby dokonać tego samodzielnie muszą zastosować się do bardzo istotnych wskazówek.

Rekomendowane jest w pierwszej kolejności wyznaczenie prawidłowego kształtu brwi. Rekomendowane jest wykorzystanie do tego celu podłużnego przedmiotu. Świetnym przykładem może być długopis czy kredka. Należy ustawić go pionowo, a następnie oprzeć o skrzydełko nosa. Musi dotykać wewnętrznego kącika. W ten sposób kobieta będzie wiedziała, w którym miejscy brew powinna się zaczynać. Kolejnym etapem jest przesunięcie przedmiotu, aż będzie znajdował po zewnętrznej stronie tęczówki. Z kolei koniec brwi powinien być wyznaczony przez skierowanie wspomnianego przedmiotu za zewnętrzny kącik oka.

Jak pomalować brwi kredką?

Należy w pierwszej kolejności zaczesać wszystkie wszystkie włoski pod subtelnym skosem. W ten sposób kobieta będzie w stanie dostrzec ubytki, które powinna ukryć. Panie, które nie są w posiadaniu specjalnych szczoteczek do brwi, mogą bez żadnego problemu wykorzystać tych po maskarze. W miejscach, w których znajdują się ubytki przedstawicielka płci pięknej powinna postawić kropki. Następnym etapem będzie rozmycie ich pędzelkiem. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że makijaż powinien być delikatny. Kobiety, które oczekują jednak znacznie wyraźniejszego podkreślenia powinny wykorzystać rozświetloną kredkę. Wystarczy nałożyć ją pod łukiem brwiowym. W ten sposób można nie tylko i wyłącznie powiększyć oczy, ale również odmłodzić twarz. Na zakończenie rekomendowane jest wygładzenie brwi bezbarwnym żelem. W ten sposób będą świetnie ułożone oraz trwałe.

Jak zrobić hennę brwi?

Przedstawicielki płci pięknej, które są zwolenniczkami zdecydowanie trwalszego efektu i chciałyby skorzystać z henny, powinny wybrać się do profesjonalnej kosmetyczki. Należy mieć świadomość, że obecnie w salonach kosmetycznych tego rodzaju zabiegi są wykonywane w stosunkowo niskich cenach.