amber-mania.pl

Moda, Uroda, Zdrowy styl życia

Moda

Piękna i modna biżuteria dla mamy

Biżuteria to piękny dodatek do każdej stylizacji. To również rzecz, która jest pewnym symbolem, niosącym w sobie ważne znaczenia. Taka właśnie jest biżuteria dla mamy, którą kobiety kupują dla siebie lub otrzymują od bliskich osób na przykład po urodzeniu dziecka. Co będzie wspaniałym podarunkiem dla świeżo upieczonej mamy? Poniżej kilka podpowiedzi i wskazówek.

Piękna i modna biżuteria dla mamy

Świeżo upieczona mama zasługuje na wszystko to, co najlepsze. Drobny upominek w postaci pięknej biżuterii z pewnością bardzo ją ucieszy i będzie najlepszą pamiątką tych wyjątkowych chwil w życiu. Ze względu na to, że mamy bardzo często karmiąc dziecko piersią, warto postawić na przykład na krótkie naszyjnik celebrytkę, który pięknie ozdobi dekolt kobiety. Taki naszyjnik może być spersonalizowany. Oznacza to, że do celebrytki dobiera się określoną zawieszkę, która może mieć jakiś ważny symbol. Może to być na przykład literka, od której rozpoczyna się imię dziecka. To świetny pomysł na spersonalizowany naszyjnik, który już zawsze będzie przypominał dzień, w którym na świat przyszło dziecko. Gdy maluszek będzie już bardziej manipulował rączkami i chwytał wszystko to, co znajdzie się w zasięgu jego wzroku, krótki naszyjnik celebrytka będzie bezpieczny nawet podczas karmienia piersią. Inne piękne symbole, które zwykle kupuje się dla świeżo upieczonej mamy, to na przykład znak nieskończoności, serduszka, malutkich dziecięcych stópek. Każda taka zawieszka jest bardzo urocza, a jednocześnie właśnie symboliczna.

Biżuteria dla mam i córek

Zupełnie nową propozycję jest biżuteria dedykowana dla mam i córek. To komplety, które robione są z myślą o tym, aby mama i córeczka nosiły taką samą biżuterią. Można w tym przypadku postawić na przykład na delikatne bransoletki, naszyjniki, które mają podobne do siebie zawieszki. Na mogą nimi być na przykład serduszka przepołowione na pół. Wtedy każda z osób nosi po połowie serduszka, które razem tworzą całość. Biżuteria dla mamy i córki będzie wspaniałym pomysłem na przykład z okazji dnia matki. Warto wiedzieć o tym, że to komplety, które dedykowane są też dla córek pełnoletnich. Jeszcze jedną ciekawą opcją są ozdoby, które pozwalają na ukrycie w środku zdjęcia. Takie medaliony, których znajdzie się miejsce na małą fotografią lub inne symboliczne pamiątkowe drobnostki, na przykład kosmyk włosów dziecka, zasuszony kwiatuszek lub cokolwiek innego, to przepiękny pomysł na biżuteryjny prezent. Chociaż najczęściej nie są to ozdoby szlachetne, wykonane z drogocennych kruszców, i tak warte są uwagi.