amber-mania.pl

Moda, Uroda, Zdrowy styl życia

Sposoby na piękne rzęsy
Uroda

Sposoby na piękne rzęsy – jak o nie zadbać?

Wiele kobiet marzy o czarnych, długich, podkręconych rzęsach. Nie chodzi tu o takie ich pomalowanie, ale o stały efekt. Naturalne rzęsy, które są długie i gęste to niestety rzadki przypadek. W większości przypadków osiągnięcie takiego efektu to wynik po prostu genetycznych uwarunkowań. Jednak nic straconego! Są różne sposoby na zadbanie o rzęsy, aby były one długie, gęste i po prostu zniewalające! Oto kilka porad, które warto przetestować na swoich oczach.

Domowe sposoby na piękne rzęsy – spróbuj!

Jednym z najpopularniejszych, domowych sposobów na piękne rzęsy jest olejek rycynowy. To kosmetyk, który nie jest wcale drogi, ale jego systematyczne używanie daje naprawdę widoczne efekty! Olejek przede wszystkim przyciemnia rzęsy, ale także je odżywia i przyspiesza ich wzrost. Najważniejsze jest to, aby regularnie go używać i uzbroić się w cierpliwość. Przyspieszenie wzrostu rzęs można też osiągnąć poprzez specjalne odżywki i sera. Są one jednak w wielu przypadkach znacznie droższe od naturalnego, domowego sposobu z olejkiem rycynowym.

Co zrobić, gdy nasze rzęsy są krótkie i rzadkie?

Nie zawsze domowe sposoby, czy nawet świetne odżywki, będą skuteczne. Niestety, ale niektóre rzęsy nie są na to podatne. Warto wtedy postawić na zabiegi dostępne w salonach kosmetycznych. Ostatnio bardzo popularna stała się laminacja rzęs oraz ich hennowanie. Pozwala to na długotrwałe podkręcenie oraz nadanie ciemniejszego koloru. Takie rzęsy prezentują się naturalnie, a jednocześnie są dużo bardziej widoczne. Jeśli taki efekt to jednak dla Ciebie za mało, to wciąż pozostaje przedłużanie rzęs. Można dostosować ich gęstość, długość, a nawet kształt! Więcej o tym przeczytasz na stronie http://przedluzanierzes.net.pl.

Każda z nas może mieć piękne rzęsy!

Dzięki temu, że żyjemy w takich czasach, mamy dostęp do całej masy rozwiązań. Na pewno któryś ze sposobów przedstawionych w artykule pozwoli Ci na piękne rzęsy, o jakich marzysz. Najlepiej zacznij od domowego sposobu i odpowiedniej pielęgnacji. To najbezpieczniejsza opcja, która pozwoli Ci sprawdzić, czy możesz sama zadbać o swoje rzęsy. Jeśli to nie pomoże, to udaj się do kosmetyczki. Na pewno dobierze dla Ciebie odpowiedni sposób na osiągnięcie efektu, o jakim marzysz. Przedłużanie rzęs to także metoda, która może w wielu przypadkach pozwolić na piękne spojrzenie i być jedyną deską ratunku. Taka stylizacja wcale nie musi być bardzo mocna, może dać też naturalny efekt!