amber-mania.pl

Moda, Uroda, Zdrowy styl życia

depilacja laserowa
Uroda

Gładka skóra na lato – o epilacji laserowej

Idealnie gładka skóra to marzenie wielu kobiet. Owłosione nogi nigdy nie prezentują się zbyt elegancko, a zwłaszcza wówczas gdy są odkryte. Chcąc nosić latem zwiewne, krótkie sukienki warto pozbyć się n a zawsze niechcianych włosków. Coco Time Wrocław to sprawdzone miejsce, w którym można wykonać laserową depilację całego ciała.

Epilacja a idealnie gładka skóra

Depilacja z użyciem lasera to w pełni bezpieczny zabieg, który jest polecany dla tych osób, które chcą każdego dnia cieszyć się z posiadania pięknej, gładkiej skóry.

Co prawda można zdecydować się na samodzielne usuwanie owłosienia przy pomocy maszynki jednorazowej, ale zabieg ten jest bardzo uciążliwy. Skóra po goleniu jest często pokryta krostkami, co nie wygląda estetycznie. Co więcej golenie maszynką trzeba wykonywać bardzo często, gdyż włoski szybko odrastają. Tych niedogodności można uniknąć decydując się na depilację laserową. Dzięki niej można przez całe lato cieszyć się z posiadania idealnie gładkiej skóry.

Jak przebiega laserowa depilacja?

Podstawowym narzędziem używanym podczas wykonania tego zabiegu jest laser. Wiązka światła wnika w głęboko w skórę, niszczy cebulkę włosa wraz z korzeniami i tym samym hamuje pojawienie się na ciele owłosienia.

Pierwsze efekty laserowej depilacji są widoczne już po wykonaniu pierwszego zabiegu. Niemniej, aby całkowite pozbyć się niepożądanych włosków, trzeba umówić się na kilka wizyt. Liczbę sesji określa kosmetolog w czasie wizyty konsultacyjnej, która to jest niezbędna w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu.

Z depilacji laserowej korzystają najczęściej kobiety. Decydują się one na usuwanie włosków z pach, ud, łydek oraz okolic bikini. W ostatnim czasie walory estetyczne oraz higieniczne tego zabiegu odkrywa także coraz więcej mężczyzn.

Dla kogo laserowa depilacja jest dobrym wyborem?

Jeszcze kilkanaście lat temu laserowa depilacja nie była skuteczna w przypadku jasnych oraz rudych włosów. Dziś dzięki użyciu nowoczesnych urządzeń można pozbyć się każdego niechcianego włoska i na długo cieszyć się gładką skórą.

Zabieg ten jest doskonałym rozwiązaniem dla tych wszystkich osób, które na co dzień zmagają się z uciążliwym owłosieniem na ciele. Pozwala on na osiągnięcie wysokiego komfortu.

Depilacja z użyciem lasera jest doskonałym wyborem nie tylko ze względu na walory estetyczne, ale także higieniczne. Gładka skóra nie poci się oraz jest znacznie łatwiejsza do utrzymania w czystości. Zabieg ten pomaga skuteczni uporać się ze wrastającymi włoskami, które to często potrafią być bardzo uciążliwe.

Depilacja – istotne wskazówki

Każdy pacjent przed udaniem się na zabieg musi ogolić miejsce, które będzie poddane działaniu lasera. Ciało musi być czyste oraz pozbawione specyfików tj: kremy czy balsamy.

Ważne jest, aby po wykonaniu zabiegu stosować kosmetyki nawilżające oraz kojące skórę. Może ona bowiem być zaczerwieniona, a u wielu osób może wystąpić pieczenie. Na szczęście dolegliwości te mijają po krótkim czasie.

Skórę w depilowanym miejscu trzeba traktować bardzo delikatnie. Nie należy stosować wysuszającego mydła, spirytusu, dezodorantów oraz innych kosmetyków na bazie alkoholu. Przez dwa tygodnie nie wskazany jest peeling skóry oraz opalanie. W zależności od zaleceń kosmetologa kolejne zabiegi są powtarzane co 4 – 8 tygodni.

Epilacja laserowe we Wrocławiu? Sprawdź Coco Time: https://coco-time.pl/epilacja-laserowa-coolite-pro/!